Četvrtak, 01 Travanj 2021 08:56

Debata u 7.b

Napisao/la Matea Marenic

Učenici 7.b razreda danas su sudjelovali u debati na temu „Djeci do 10 godina treba zabraniti uporabu digitalne tehnologije“. Afirmacijska i negacijska skupina iznijele je svoje pomno istražene argumente i vješto branile stavove. Debata je organizirana u sklopu projekta “'Neću biti ROBoT“ koji je usmjeren na prevenciju elektroničkog nasilja nad i među djecom i mladima te prevenciju ovisnosti o računalima i Internetu među mladima, a pokrovitelj projekta je Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike.
Debati su nazočile ravnateljica Antonija Mirosavljević, pedagoginja Emilija Novotni, Jasmina Jovev i Koraljka Djetlić, voditeljice projekta.
Učenici su bili jako zadovoljni ovakvim načinom rasprave, a učiteljice Ljubica Rašo Belši i Kristina Grdur, koje su ih pripremale, obećale su da će debata biti još u skorijoj budućnosti.

Raspored zvona 2020 2021 22

pri