Srijeda, 16 Prosinac 2020 11:59

„Naša ljubav za njihova srca“ za Dječji dom Vrbina Sisak

Napisao/la Matea Marenic
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

 

Danas, 16. prosinca 2020. godine naša ravnateljica, Antonija Mirosavljević, posjetila je Dječji dom Vrbina Sisak. Tom prilikom, ravnateljici doma, Đurđici Pavešić-Herkov, uručila je novčanu donaciju u iznosu od 10.200,00 kn koju su prikupili djelatnici i učenici naše škole. Kako bi razveselili štićenike doma, naši učenici pripremali su im i poklon pakete. Veselimo se spoznaji da će naše donacije poboljšati kvalitetu života djece u domu te im uljepšati božićne blagdane. Zahvaljujemo svima koji su podržali humanitarnu akciju "Naša ljubav za njihova srca"  čiji je cilj pomoći u opremanju i obnovi dječjih soba u domu.

 

Više o humanitarnoj akciji možete saznati na poveznici: 

https://rk-smz.hr/javni-poziv-na-sudjelovanje-u-dobrovoljnom-prikupljanju-sredstava-za-djecji-dom-vrbina-sisak/

Video o stanju dječjeg doma možete pogledati na poveznici: 

https://www.youtube.com/watch?v=oP-cJOaRQH4&feature=youtu.be

 

Thankful Grateful Blessed Thanksgiving Script Classic Round Sticker |  Zazzle.com

Pročitano 199 puta

 

Raspored zvona


Raspored zvona 2020 2021 22

Autobusne linije

pri