Petak, 03 Srpanj 2020 21:04

Katalog udžbenika za 2020./2021. školsku godinu

Napisao/la Matea Marenic
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

 

Poštovani roditelji, 

sredstva za nabavu udžbenika za obvezne i izborne nastavne predmete učenicima osnovnih škola osigurana su u Državnome proračunu. U nastavku Vam donosimo Odluku o odabiru novoodobrenih udžbenika te kataloge udžbenika za razrednu i predmetnu nastavu koji će se koristiti u 2020./2021. školskoj godini. Udžbenici će biti podijeljeni učenicima, prvoga dana nastave u novoj školskoj godini. 

 

Odluka o odabiru novoodobrenih udžbenika za 2020./2021. školsku godinu

Katalog udžbenika za učenike razredne nastave

Katalog udžbenika za učenike predmetne nastave

 

 

S poštovanjem, 

ravnateljica Antonija Mirosavljević, prof.

Pročitano 632 puta

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1