Utorak, 23 Lipanj 2020 20:14

Izabrani najuspješniji sportaši i sportašice Grada Novske za 2019. godinu

Napisao/la Matea Marenic

U petak, 19. lipnja 2020., održana je svečana dodjela priznanja najuspješnijim sportašima, ekipama, sportskim nadama, trenerima i sportskim djelatnicima Grada Novske za 2019. godinu.

Učenici naše škole proglašeni su sportskim nadama našeg grada.

Iva Vidiček (8.d) naša slavna badmintonašica koja je dvije godine zajedno s ekipom bila prvakinja Hrvatske, ali i članica atletske ekipe na prvenstvu Hrvatske.

Viktor Barešić (7.d) naš atletičar (bacač) koji je prvi u bacačkim disciplinama već dvije godine za redom u županiji te član atletskog kluba JAK. Nedavno je u Osijeku oborio rekord u bacanju kugle od 4kg (14,12m). Proglašen je i sportskom nadom Sisačko-moslavačke županije.

Mihael Prelesnik (7.b) je član atletskog kluba JAK. U našoj školi nastupa u svim sportovim, ali naravno najuspješniji je u atletici (skokovi). Prošle godine na županijskom natjecanju osvojio je 2. mjesto u skoku uvis.

Marko Krunić (7.d) član je NK Libertasa i naravno našeg školskog sportskog društva. Golgeter lige. Postigao je preko 40 golova u sezoni.

Mia Nikić (6.c) je članica ribolovnog društva Karas, ali i ŽRK Novska te našeg sportskog društva.

Hana Basarić (7.d) članica je ŽRK Novska i našeg školskog sportskog društva. Kapetanica ekipe.

Za najuspješniju ekipu u gradu proglašen je ŽRK Novska. Sve članice su učenice naše škole.

Čestitamo!

raspored