Srijeda, 22 Svi 2019 10:34

Osvojeno 1. mjesto u akciji "Zeleni korak"

Napisao/la Matea Marenic

Osnovna škola Novska je osvojila prvo mjesto u kategoriji V PŠ u akciji Zeleni korak. U akciji su sudjelovale 224 škole.

Naše učiteljice Ankica Lajh, Ljubica Puškaš, Danijela Prgomet, Nataša Deklman i Marija Šugić, sa svojim učenicima i njihovim roditeljima, su prikupile 28 730 kg starog papira te Malom rehabilitacijskom centru osigurale novčanu donaciju od 14.365,00 kn od strane DS Smith Unijapapir Croatie i donaciju dm-a koja iznosi 8.500,00kn + PDV.

Navedene učiteljice sa svojim učenicima i njihovim roditeljima bit će nagrađene izletom za veliki trud koji su uložili u ovu akciju. Glavni koordinator akcije je Kristina Virovac Đurić uz pomoć Ljubice Bertić i naših domara: Drage, Vlade i Fabijana.

Veliko hvala svima na sudjelovanju i čestitke na postignutim rezultatima!

raspored

PRIJEVOZ 1