Srijeda, 14 Veljača 2018 11:10

Gusari u Osnovnoj školi Novska

Napisao/la sanja
Ocijeni sadržaj
(4 glasova)

Dana 13. veljače 2018. godine u Osnovnoj školi Novska održane su maškare učenika.
Sportskom dvoranom zavladala je prava vesela gusarska atmosfera za koju su zaslužna nasmiješena lica naših gusara osnovnoškolaca, učiteljica, glavnih koordinatorica ovogodišnjih maškara, Romane Jovanović, Marijane Carić i voditeljica Ivane Tomić i Marijane Carić. Uz bučnu glazbu, gusari su tražili blago, veslali, oslobodili zarobljene gusare, pjevali i plesali, a na završetku su dobili zahvalnice, priznanja i poklone.


Učenici sa svojim učiteljicama pokazali su i ove godine da su spremni zabaviti se i opustiti te svojom maštom i kreativnošću uljepšati život u školi.

Pročitano 605 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 14 Veljača 2018 12:02

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

PRIJEVOZ 1