Utorak, 30 Siječanj 2018 08:03

Prezentacija Poduzetničkog inkubatora

Napisao/la sanja
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

U petak, 26. siječnja 2018. godine, učenici osmih razreda A smjene i knjižničarke Melisanda Masnica i Sanja Lozer prisustvovali su konferenciji projekta „Stvaranje poticajnog poduzetničkog okruženja u Sisačko-moslavačkoj županiji osnivanjem poduzetničkog inkubatora PISMO-Novska“.

Projekt je sufinanciran sredstvima Europskog fonda za regionalni razvoj, a uz nositelja projekta Razvojne agencije SI-MO-RA, partneri su još i Sisačko-moslavačka županija i Razvojna agencija Zagreb-TPZ.

Ovaj projekt je dio inicijative Sisačko-moslavačke županije kojom se ova županija nastoji pozicionirati kao središte gaming industrije u Hrvatskoj.

Pročitano 459 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 30 Siječanj 2018 08:08

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1