Petak, 08 Prosinac 2017 11:50

HNS donacija za Mali rehabilitacijski centar

Napisao/la sanja
Ocijeni sadržaj
(3 glasova)

Ženska inicijativa Hrvatske narodne stranke, podružnica Novska, 7.prosinca 2017., ugodno je iznenadila djecu iz Malog rehabilitacijskog centra hvale vrijednom akcijom „Vjenčićem do dječjeg osmjeha“.

Ideja žena iz HNS-a bila je izraditi adventske vijence te prikupljeni novac donirati Malom rehabilitacijskom centru Osnovne škole Novska. Svi vijenci su brzo prodani, a građani Novske su još jednom pokazali veliko srce, osobito kada je riječ o djeci s teškoćama. Prikupljeno je 4.000,00 kn, koje su predstavnici stranke, predsjednik Elvis Kalcina te Jelena Tahiri, Ivana Rukavina i Ivana Jambrišak, uručili Malom rehabilitacijskom centru. Uz donaciju, djecu su iznenadili i poklon-paketima. Ravnateljica Osnovne škole Novska od srca zahvaljuje na ovoj hvale vrijednoj akciji te naglašava kako će učenicima Malog rehabilitacijskog centra donacija itekako dobro doći za nabavku potrebnih materijala za rad.

Učenici Malog rehabilitacijskog centra Osnovne škole Novska od srca zahvaljuju HNS-u!

Pročitano 421 puta

 

Raspored zvona


raspored2017