Četvrtak, 07 Prosinac 2017 12:20

Snježna staza Svetog Nikole u Novskoj

Napisao/la sanja

U srijedu, 6.prosinca 2017. Osnovna škola Novska (učenici razredne nastave matične škole, Područnih škola, Malog rehabilitacijskog centra i Posebnih skupina) i učenici razredne nastave s područja Grada Novske (OŠ Rajić, Područne škole Lipovljani, Katolička osnovna škola Novska) obilježili su blagdan Svetog Nikole.

Tom prigodom organizirane su tri kazališne predstave Mak teatra iz Zagreba pod nazivom Snježna staza.

Zahvaljujemo svima koji su svojim donacijama omogućili prigodno obilježavanje blagdana Svetog Nikole i tako razveselili naše najmlađe učenike: Grad Novska, Pučko otvoreno učilište Novska, Zagrebinspekt Zagreb, Školska knjiga, knjižara Jelena Novska, Lonia d.d., pekarnice Muhadri i Pane Di Vita.

Koordinatorice: Kristina Kramarić i Andreja Puškaš

raspored2017