Ponedjeljak, 04 Rujan 2017 14:26

Svečani doček prvašića

Školsko zvono pozdravilo je najmlađe učenike naše škole točno u podne. Veliko uzbuđenje i veselo ozračje vladalo je školom, a prvaše su prigodnim programom dočekali stariji učenici i uljepšali im prve trenutke boravka u školi. Prvašiće je pozdravila ravnateljica Antonija Mirosavljević, uputila im riječi potpore i poželjela puno uspjeha u školovanju.

Zatim su prvaše i njihove roditelje pozdravili gradonačelnik Grada Novske Marin Piletić i župan Sisačko-moslavačke županije Ivo Žinić te im zaželjeli puno uspjeha i znanja.

Potom su učiteljice pozvale svoje učenike u razrede pa je u veselju i sa slatkišima nastavljen prvi radni dan.

Istoga dana, prigodnim svečanostima starijih učenika, pozdravljeni su i prvaši područnih škola u Brestači, Starom Grabovcu i Bročicama.

Svim prvašima školske godine 2017./2018. želimo sretan početak njihovog školovanja!

raspored2017