Srijeda, 21 Lipanj 2017 11:37

Predavanje - Učenik s teškoćama u učenju u redovnom školskom sustavu

Napisao/la vanesa
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

U okviru Nacionalne kampanje ″I ja želim čitati″ za osobe s teškoćama čitanja i disleksijom, 21.6.2017. godine u školskoj knjižnici održano je predavanje za učitelje razredne nastave na temu – Učenik s teškoćama u učenju u redovnom školskom sustavu, učiteljice defektologice Nataše Junašević.

Nakon uvodnog dijela i prezentacije o ciljevima i aktivnostima Kampanje, učitelji su sa zanimanjem pratili predavanje. Nakon toga smo razgovarali o iskustvima u nastavi i dojmovima.

Naša knjižnica bogatija je novim lektirnim djelima. Nakon predavanja, knjižničarke su predstavile nove lektirne naslove, knjige posebno prilagođene za učenike s poteškoćama u čitanju i razumijevanju teksta.

Pročitano 1901 puta

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1