Ponedjeljak, 30 Siječanj 2017 11:07

Sto sapunčića za terapijski bazen s lopticama

Napisao/la vanesa
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Učenici 3.d, djeca s posebnim potrebama iz Malog rehabilitacijskog centra i njihove učiteljice Ina i Ljubica izrađivali su mirisne sapune od: glicerinske bio sapun baze, prirodne podloge za sapun s kozjim mlijekom, medom, maslinovim uljem, ljekovitih biljaka (smilja, lavande, ružmarina, anisa). Izradili su sto sapunčića koje će prodavati. Od zarađenog novca kupit će terapijski bazen s lopticama djeci s posebnim potrebama. Prodajnu izložbu njihovih mirisnih sapunčića možete pogledati u holu škole ispred učionica razredne nastave. Kupite mirisni sapun, podržite akciju učenika 3.d i djece s posebnim potrebama! Postanite i vi dio ove lijepe priče!

Pročitano 1038 puta

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1