Četvrtak, 08 Prosinac 2016 09:12

Mjesec borbe protiv ovisnosti

Napisao/la vanesa
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

I ove školske godine Osnovna škola Novska je obilježila Mjesec borbe protiv ovisnosti. U utorak, 6.12.2016. u suradnji Policijske postaje Novska i Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, organizirana su predavanja za učenike osmih razreda na temu „Ovisnosti“. Psihologinja HZJZ Dunja Jurić Vukelić i kontakt policajac Milan Pilipović su na poučan način predočili našim osmašima što je to ovisnost, razliku između ovisnosti i štetnih navika te koje su posljedice konzumiranja sredstava ovisnosti. Za kraj su prenijeli učenicima važnu poruku: „Treba ostati svoj i reći NE, jer je prvi puta lakše odbiti nego drugi!“

Pročitano 901 puta

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1