Ponedjeljak, 24 Listopad 2016 06:27

Enin pogled kroz objektiv

Napisao/la vanesa
Ocijeni sadržaj
(5 glasova)

Učenica 8.b razreda Ena Anušić pokazala je veliko zanimanje za fotografiju, njene čari prikazala je u prirodi, pokušavajući  promatraču približiti cvijet, list, životinju. Uspjela je u tome. Ena je fotografirala ono što je njoj lijepo i hvatala trenutak za koji je mislila da ga treba „zaustaviti“, spremiti za kasnije, tada nije ni shvaća da zapravo to jako dobro radi i točno uspijeva „uhvatiti“ fotografiju. Ovih nekoliko fotografija su samo mali dio njene zbirke, strpljivo čekamo objavljivanje natječaja za fotografije i nadamo se da će biti uspješna.  A vi dragi promatrači pokušajte u njenim fotografija vidjeti ono što je i ona vidjela. Fotografija puno govori o fotografu.

Njena nastavnica iz likovnog

Pročitano 795 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 25 Listopad 2016 08:34

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

PRIJEVOZ 1