Četvrtak, 14 Travanj 2016 16:13

Manje oružja, manje tragedije

Napisao/la vanesa
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

U ponedjeljak 11.04.2016. predstavnik PP Novska Milan Pilipović i djelatnica Hrvatskog centra za razminiranje Marta Kovačić održali su učenicima petih razreda predavanje na temu „Manje oružja, manje tragedija“.

Učenici su naučili nešto više o minskim poljima i gdje prijeti opasnost od zaostalih minsko eksplozivnih sredstava na području Novske i šire okolice. Također, učenici su dobili savjete i upozorenja kako postupati prilikom pronalaska minsko-eksplozivnih sredstava te su imali priliku vidjeti različite primjerke školskih minsko eksplozivnih sredstava uz objašnjenje njihovih karakteristika i opasnosti uslijed nestručnog rukovanja.

Pročitano 814 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 14 Travanj 2016 16:20
Više u ovoj kategoriji: « Dan broja Pi Zelena čistka »

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1