Petak, 19 Veljača 2021 17:33

Rezultati školskog natjecanja iz njemačkog jezika

Rezultate školskog natjecanja iz njemačkog jezika možete preuzeti na ovoj poveznici.

Utorak, 16 Veljača 2021 21:22

Maškare u 3. a

Učenici 3.a s učiteljicom Sanjom izrađivali su klaunove. Također, u galeriji pogledajte vesele maškare koje su preuzele učionicu!

Utorak, 16 Veljača 2021 15:41

Rezultati školskog natjecanja iz vjeronauka

Rezultate školskog natjecanja iz vjeronauka možete pogledati na ovoj poveznici.

Utorak, 16 Veljača 2021 13:08

Rezultati školskog natjecanja iz engleskog jezika

Rezultate školskog natjecanja iz engleskog jezika možete pogledati na ovoj poveznici.

Nedjelja, 14 Veljača 2021 08:55

Izložba povodom Valentinova

Povodom Valentinova, na hodniku naše škole, osvanula je prekrasna izložba koju su izradili učenici 4.a razreda s učiteljicom Mirjanom Duvandžijom.  Zavirite u galeriju i uživajte u njihovim radovima!

Slikovni rezultat za heart clipart

Subota, 13 Veljača 2021 09:35

Valentinovo u 2.a

Učenici 2.a s učiteljicom Ivanom Jakubek obilježili su Valentinovo. Pogledajte kako su se zabavljali!

Slikovni rezultat za love logo

Subota, 13 Veljača 2021 09:19

Valentinovo u 3.a

Učenici 3. A s učiteljicom Sanjom obilježili su Valentinovo. Smijeh, pjesma i pokloni bili su dio naše zabave.

Slikovni rezultat za love logo

Četvrtak, 11 Veljača 2021 09:46

Dan sigurnijeg interneta u 2021.

Učenici i učitelji Osnovne škole Novska i ove su školske godine različitim aktivnostima obilježili Dan sigurnijeg interneta.

Svake veljače udruženje Insafe/INHOPE uz potporu Europske Komisije organizira Dan sigurnijeg interneta kojemu je cilj promicanje sigurnije i odgovornije upotrebe online tehnologije i mobilnih uređaja, posebice među djecom i mladima. Svake godine na drugi dan drugog tjedna drugog mjeseca tisuće ljudi diljem svijeta se udruže kako bi sudjelovali u događajima i aktivnostima kojima žele podići svijest o sigurnosnim problemima na internetu.

Tema ovogodišnjeg Dana sigurnijeg interneta je „Zajedno za bolji Internet.“

Fokus sigurnosti na internetu se tijekom godina s kreiranja „sigurnijeg“ interneta prebacio na kreiranje „boljeg“ interneta. Bez obzira jesmo li djeca i mladi, roditelji i skrbnici, učitelji i socijalni radnici, ili čak i predstavnici industrije, zakonodavci i političari, svi imamo veliku ulogu.

Povodom obilježavanja internacionalnog Dana sigurnijeg interneta 09. veljače, Centar za nestalu i zlostavljanu djecu već sedmu godinu zaredom organizira aktivnosti i akcije s ciljem poticanja i promicanja sigurnije i odgovornije upotrebe tehnologije i mobilnih uređaja među mladima i djecom, ali također i roditeljima.

Osnovna škola Novska je u obilježavanju DSI 2021. koristila službene materijale Centra za sigurniji Internet, UNICEF Ureda za Hrvatsku te materijale koje su izradili učitelji i učenici naše škole. Materijali su dostupni na sljedećim poveznicama:

Koordinatori ovogodišnjeg obilježavanja DSI su učitelji Dragan Vlajinić i Ksenija Lekić.

Srijeda, 10 Veljača 2021 09:50

Rezultati školskog natjecanja iz HRVATSKOG JEZIKA

Rezultate školskog natjecanja iz HRVATSKOG JEZIKA možete pogledati na ovoj poveznici.

Stranica 1 od 150

Raspored zvona 2020 2021 22