KNJIŽNICA

30 čitaoničkih mjesta

Srijeda, 11 Travanj 2018 09:15

Novi Informacijski sustav ZaKi u našoj knjižnici

Školska knjižnica Osnovne škole Novska je početkom 2018. godine krenula u postupak unaprjeđenja sustava stručnoga poslovanja uvođenjem Informacijskog sustava ZaKi. Migracija podataka iz starog knjižničnog programa u novi, suvremeni već je uspješno provedena, a barkodiranje knjiga i AV građe tek slijedi. Nakon toga će svi učenici i djelatnici škole dobiti nove članske iskaznice s kojima će posudba ići puno brže nego do sada. Ovime se naša knjižnica pridružuje funkcionalnom sustavu mreža narodnih i školskih knjižnica u našoj Županiji, a i u većem dijelu Republike Hrvatske, počevši od Knjižnica Grada Zagreba. Novi mrežni katalog knjižnice bit će dostupan za pretraživanje na mrežnoj stranici Osnovne škole Novska od jeseni, a knjižničarke će imati pune ruke posla do tada.

Više u ovoj kategoriji: « Svjetski dan voda

UKUPAN KNJIŽNI FOND: 8438 knjiga