Utorak, 15 Rujan 2015 08:40

Na temelju Programa projekta „Zajedno do jednakih mogućnosti – inkluzijom do cjelovitog obrazovanja“  dobivenog preko Otvorenog poziva Osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama, ravnateljica Osnovne škole Novska, Antonija Mirosavljević  raspisuje

NATJEČAJ

za dostavu prijava za prijam osobe za pomoćnika u nastavi (m/ž) učenicima s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi Novska, Novska,  na određeno vrijeme do kraja nastavne godine u nepunom radnom vremenu : 20-22 sati tjedno-9  izvršitelja/ice.

Na ovaj natječaj mogu se prijaviti osobe sa završenom srednjom, višom ili visokom stručnom spremom bez obzira na radni staž, izraženih sklonosti za rad s djecom s teškoćama u razvoju.

Kandidati/kinje koji ispunjavaju tražene uvjete dužni su uz prijavu dostaviti:

- kratki životopis ( uključujući podatke o radu s djecom s teškoćama )

-presliku domovnice

- presliku svjedodžbe ili diplome o završenom obrazovanju

- presliku potvrde da protiv te osobe nije pokrenut kazneni postupak (ne stariju od 6 mjeseci)

Prednosti: osobe s iskustvom u radu s učenicima s teškoćama

Natječaj se raspisuje na temelju projekta „Zajedno do jednakih mogućnosti – inkluzijom do cjelovitog obrazovanja“ financiranog iz Europskog socijalnog fonda - Operativni program „Učinkoviti ljudski potencijali“ 2014. – 2020.“

Prijave sa dokazima o ispunjavaju traženih uvjeta dostavljaju se u roku od 8 dana od dana objave ovog poziva na adresu:

Osnovna škola Novska, Novska, Trg dr. Franje Tuđmana 1,  44330 Novska

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja svi kandidati/kinje bit će obaviješteni u zakonskom roku putem web stranice Škole:  www.os-novska.hr

Ravnateljica škole:  Antonija Mirosavljević

U Novskoj, 15.09.2015.

Više u ovoj kategoriji: « Natječaj Pomoćnici u nastavi »