Petak, 09 Siječanj 2015 13:38

KLASA: 103-05/14-01/ 01

URBROJ:2176-40-01-14-7

Novska, 09.siječnja 2015.godine

Na temelju Programa projekta „Zajedno do uspjeha“  dobivenog preko Poziva Osiguranje pomoćnika učenicima s teškoćama u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama, ravnateljica Osnovne škole Novske, Novska raspisuje

NATJEČAJ

za dostavu prijava za prijam osobe za pomoćnika u nastavi učenicima s teškoćama (m/ž) u Osnovnoj školi Novska, Novska na određeno vrijeme do 16. lipnja 2015. godine nepunom radnom vremenu : 20 sati tjedno – 1 izvršitelj/ica.

Na ovaj natječaj mogu se prijaviti nezaposlene  osobe sa završenom minimalno srednjom stručnom spremom bez obzira na radni staž prijavljen u evidenciji nezaposlenih.

Kandidati/kinje koji ispunjavaju tražene uvjete dužni su uz prijavu dostaviti:
- kratki životopis

-presliku domovnice

- presliku svjedodžbe o završnom ispitu odnosno diploma

-potvrda Hrvatskog zavoda za zapošljavanje o nezaposlenosti

- presliku potvrde o nekažnjavanju (ne stariju od 6 mjeseci)

Prednosti: osobe s iskustvom u radu s učenicima s teškoćama

Natječaj se raspisuje na temelju projekta Zajedno do uspjeha financiranog iz Europskog socijalnog fonda - Operativni program „Razvoj ljudskih potencijala“ 2007. – 2013.

Prijave sa dokazima o ispunjavaju traženih uvjeta dostavljaju se u roku od 8 dana od dana objave ovog poziva na adresu:
Osnovna škola Novska, Novska
Trg dr. Franje Tuđmana 1

Ravnateljica škole:

Antonija Mirosavljević, prof.

Više u ovoj kategoriji: « Natječaj Natječaj »