Četvrtak, 02 Listopad 2014 10:27

KLASA: 103-05/14-01/ 01

URBROJ:2176-40-01-14-6

Novska, 02.listopada 2014.godine

Na temelju Programa projekta „Zajedno do uspjeha“  dobivenog preko Poziva Osiguranje pomoćnika učenicima s teškoćama u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama, ravnateljica Osnovne škole Novske, Novska  raspisuje

NATJEČAJ

za dostavu prijava za prijam osobe za pomoćnika u nastavi učenicima s teškoćama  (m/ž) u Osnovnoj školi Novska, Novska na određeno vrijeme do 16. lipnja 2015. godine nepunom radnom vremenu  : 20 sati tjedno- 6 izvršitelja/ice , 23 sata tjedno – 1 izvršitelj/ica.

Na ovaj natječaj mogu se prijaviti nezaposlene  osobe sa završenom minimalno srednjom stručnom spremom bez obzira na radni staž prijavljen u evidenciji nezaposlenih.

Kandidati/kinje koji ispunjavaju tražene uvjete dužni su uz prijavu dostaviti:
- kratki životopis

-presliku domovnice
- presliku svjedodžbe o završnom ispitu odnosno diploma

-potvrda Hrvatskog zavoda za zapošljavanje o nezaposlenosti
- presliku potvrde o nekažnjavanju (ne stariju od 6 mjeseci)

Prednosti: osobe s iskustvom u radu s učenicima s teškoćama

Natječaj se raspisuje na temelju projekta Zajedno do uspjeha financiranog iz Europskog socijalnog fonda - Operativni program „Razvoj ljudskih potencijala“ 2007. – 2013.

Prijave sa dokazima o ispunjavaju traženih uvjeta dostavljaju se u roku od 8 dana od dana objave ovog poziva na adresu:
Osnovna škola Novska
Trg dr. Franje Tuđmana 1

44330 Novska

O rezultatima natječaja svi kandidati/kandidatkinje bit će obaviješteni u zakonskom roku putem web stranice škole (http://www.os-novska.hr)

Ravnateljica škole:

Antonija Mirosavljević, prof.

Više u ovoj kategoriji: « Natječaj Natječaj »