Petak, 18 Kolovoz 2017 08:19

KLASA: 602-02/17-01/ 5
URBROJ:2176-41-01-17-3
Novska, 18. kolovoza 2017.godine

Na temelju Programa projekta „Zajedno do obrazovanja“ dobivenog preko Otvorenog poziva Osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama, ravnateljica Osnovne škole Novska, Novska, Antonija Mirosavljević raspisuje

za dostavu prijava za prijam osobe za:
- pomoćnika u nastavi (m/ž) učeniku s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi Novska, na određeno vrijeme do kraja nastavne godine 2017./2018. u nepunom radnom vremenu : 24 sati tjedno- 9 izvršitelj/ica.
Na ovaj natječaj mogu se prijaviti osobe sa završenom srednjom, višom ili visokom stručnom spremom, izraženih sklonosti za rad s djecom s teškoćama u razvoju.
Kandidati/kinje koji ispunjavaju tražene uvjete dužni su uz zamolbu dostaviti:
- kratki životopis
-presliku domovnice
-presliku rodnog lista
- presliku svjedodžbe ili diplome o završenom obrazovanju
- presliku potvrde da protiv te osobe nije pokrenut kazneni postupak (ne stariju od 6 mjeseci)
-potvrda o završenoj edukaciji za program pomoćnika za učenike s teškoćama ( ukoliko su završili edukaciju)
-potvrda o stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ili elektronski zapis o stažu
Natječaj se raspisuje na temelju projekta „Zajedno do obrazovanja“ financiranog iz Europskog socijalnog fonda - Operativni program „Učinkoviti ljudski potencijali“ 2014. – 2020.“
Prijave sa dokazima o ispunjavaju traženih uvjeta dostavljaju se u roku od 8 dana od dana objave ovog poziva na adresu:
Osnovna škola Novska, Novska, Trg Dr. Franje Tuđmana 1, 44330 Novska
Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.
O rezultatima natječaja svi kandidati/kinje bit će obaviješteni u zakonskom roku putem web stranice Škole: os-novska.skole.hr.

Ravnateljica škole:

Antonija Mirosavljević, prof.

Više u ovoj kategoriji: « Natječaj Natječaj »