Treći razredi

Jedna olovka skupa,

posve nova i tupa neprekidno je cvilila da bi se šiljila, pa joj se jedan šiljo smilio i non-stop je olovku šiljio, šiljio, šiljio, šiljio, šiljio, i šiljio. Na kraju kad je shvatila kako se skratila, silno je patila. Srce joj i danas od uzbuđenja zalupa kad se sjeti divnih dana dok je bila tupa. Zvonimir Balog

Petak, 06 Lipanj 2014 07:14

Škola u prirodi

Napisao/la vaesa
(1 Glasaj)

Od 26. do 30. svibnja je 49 učenika trećih razreda Osnovne škole Novska boravilo u Banjolama blizu Pule realizirajući sadržaje Škole u prirodi.

U pratnji učiteljica Nede Subotić ,Ivanke Kotromanović i Ankice Lajh obišli smo otok Krk,Pulu,Brijine,Rovinj,Hum i Trsat.

Djeca su uživala u bazenu u pratnji animatora.Učili su ,igrali se i plesali su svih 5 dana.

Zadovoljni su se vratili u školske klupe i privode školsku godinu kraju istovremeno sređujući dojmove iz Istre.

raspored zvona