Treći razredi

Jedna olovka skupa,

posve nova i tupa neprekidno je cvilila da bi se šiljila, pa joj se jedan šiljo smilio i non-stop je olovku šiljio, šiljio, šiljio, šiljio, šiljio, i šiljio. Na kraju kad je shvatila kako se skratila, silno je patila. Srce joj i danas od uzbuđenja zalupa kad se sjeti divnih dana dok je bila tupa. Zvonimir Balog


 

Petak, 21 Lipanj 2013 15:14

Škola u prirodi

Napisao/la Vanesa
Ocijeni sadržaj
(15 glasova)

ŠKOLA U PRIRODI

Učenici trećih razreda: 3.a, 3.b , 3.c, 3. d i učenici trećih i četvrtih razreda PŠ Brestača i Bročice, sa svojim učiteljima Emili, Sanjom, Ljubicom, Marom, Ljerkom i Domagojem, boravili su na moru od 10. 6. do 14. 6. 2013.

 

Proveli smo nekoliko nezaboravnih dana obilazeći: Murter, Zadar, Nin, Šibenik, NP Plitvička jezera, NP Krka i Split.

Dani provedeni u Školi u prirodi puni smijeha, igre, plivanja i naravno učenja prebrzo su prošli. Kući smo ponijeli lijepe uspomene i poneku fotografiju. Pogledajte ih!

Pročitano 2157 puta

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1