Treći razredi

Jedna olovka skupa,

posve nova i tupa neprekidno je cvilila da bi se šiljila, pa joj se jedan šiljo smilio i non-stop je olovku šiljio, šiljio, šiljio, šiljio, šiljio, i šiljio. Na kraju kad je shvatila kako se skratila, silno je patila. Srce joj i danas od uzbuđenja zalupa kad se sjeti divnih dana dok je bila tupa. Zvonimir Balog

Petak, 24 Svibanj 2013 07:27

Hlapićeve sveznalice

Napisao/la Vanesa
Hlapićeve sveznalice foto by G@špar

U srijedu,22.svibnja 2013. održan je kviz Hlapićeve sveznalice. Kviz je odžan povodom stote obljetnice dječjeg romana  Čudnovate zgode šegrta Hlapića.

Kviz je bio u organizaciji Gradske knjižnice i čitaonice "Ante Jagar". U kvizu su sudjelovali učenici trećih razreda: 3.a,3.b, 3.c, 3.d, PŠ Stari Grabovac, Pš Bročice i PŠ Brestača.

Učenici su doista pokazali da su male sveznalice i nisu se dali zbuniti. Uživali su u druženju i natjecanju.

Uz puno znanja, brzine i malo sreće prvo mjesto zauzeli su učenici 3.a razreda s učiteljicom Emili Jurjević.

Svi učenici su ponijeli zahvalnice u svoje odjele u znak zahvale za sudjelovanje u kvizu.

raspored zvona