Treći razredi

Jedna olovka skupa,

posve nova i tupa neprekidno je cvilila da bi se šiljila, pa joj se jedan šiljo smilio i non-stop je olovku šiljio, šiljio, šiljio, šiljio, šiljio, i šiljio. Na kraju kad je shvatila kako se skratila, silno je patila. Srce joj i danas od uzbuđenja zalupa kad se sjeti divnih dana dok je bila tupa. Zvonimir Balog

Srijeda, 19 Listopad 2016 06:58

Jesenska zavrzlama

(1 Glasaj)

Kroz igru se najbolje uči. Lakše se i brže pamti, a sve je zanimljivije i ljepše. To znaju učenici 3. d i njihova učiteljica  Ljubica.

Ovaj put su učenici sa svojom učiteljicom sami osmislili, napravili i zaigrali igru znanja, Jesenske zavrzlame. Njihovu igru fotoaparatom je zabilježila knjižničarka Sanja.

Igra je oduševila učenike. Turnir znanja se nastavlja igrati pod velikim odmorima. A nagrada? Mmm...čokolada!

Više u ovoj kategoriji: « Djeca djeci

raspored zvona