Treći razredi

Jedna olovka skupa,

posve nova i tupa neprekidno je cvilila da bi se šiljila, pa joj se jedan šiljo smilio i non-stop je olovku šiljio, šiljio, šiljio, šiljio, šiljio, i šiljio. Na kraju kad je shvatila kako se skratila, silno je patila. Srce joj i danas od uzbuđenja zalupa kad se sjeti divnih dana dok je bila tupa. Zvonimir Balog

Petak, 30 Rujan 2016 16:15

Djeca djeci

Učenici 3. d posjetili su 23. rujna djecu s posebnim potrebama. Nakon upoznavanja i kratke lutkarske predstave, koju su izveli učenici 3. d, druženje se nastavilo uz pjesmu i igru.
Svojim novim prijateljima učenici 3. d darovali su Ružu i Luku, svoje dvije lutke koje su sami napravili.
Projekt "Djeca djeci" osmislile su: prof. rehabilitacije Ina, socijalna pedagoginja Emira i učiteljica Ljubica.

Tijekom godine realizirat će se: zajedničke radionice učenika 3. d i djece s posebnim potrebama, izložba njihovih radova, predavanje za roditelje i zajednička razredna priredba.
Veselimo se daljnjim zajedničkim susretima i druženju.

raspored zvona