Treći razredi

Jedna olovka skupa,

posve nova i tupa neprekidno je cvilila da bi se šiljila, pa joj se jedan šiljo smilio i non-stop je olovku šiljio, šiljio, šiljio, šiljio, šiljio, i šiljio. Na kraju kad je shvatila kako se skratila, silno je patila. Srce joj i danas od uzbuđenja zalupa kad se sjeti divnih dana dok je bila tupa. Zvonimir Balog

Srijeda, 02 Ožujak 2016 06:30

Tableti u 3.d

Petak, 19.02.2016. godine bio je poseban dan u 3.d razredu. Taj dan je svaki učenik dobio tablet. Oduševljenje, sreća i veselje vidjelo se na licu svakog učenika. Odmah smo naučili osnovna pravila ponašanja dok su tableti na klupi.

Cijeli razred je uključen u projekt e- učenje. Djeca će učiti uz pomoć tableta. Tableti će se koristiti kao pomoćno sredstvo u nastavnom procesu.

Cilj je steći osnovna znanja i vještine za pravilno i sigurno korištenje tehnologije. Nadam se da će djeca uskoro klasične udžbenike zamjeniti digitalnim i tako si olakšati školske torbe.

Za ovo kratko vrijeme sam uočila da su djeca veoma motivirana za rad na tabletu, pozorno slušaju sve upute i rade sve zadatke sa zadovoljstvom.

raspored2017