Prvi razredi

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata.

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata. Upoznali svjetsku slavu prvog školskog sata. Ispleli im učitelji najtoplija gnijezda. Te su klupe trampolini na putu do zvijezda. Među njima sada trepću glumci i mornari, prodavači, učitelji, sestre i urari. Među njima sada rastu pisci i poete… Svi nek čuju: Nema toga što ne može dijete! Natali Šarić

Srijeda, 05 Travanj 2017 12:26

Likovna radionica u 1.A

U utorak, 04. travnja, održana je likovna radionica u čast buđenja prirode i nadolazećeg velikog blagdana. Učenicima 1. A u pomoć su priskočili mame, tate i jedna baka. Razmijenili su iskustva i ideje i pomogli nam u ukrašavanja jaja i izradi pilića od papira.

Učenici su upoznali suvremene tehnike i jednu tradicionalnu tehniku izrade pisanica. Sa zanimanjem su pratili proces bojanja jaja ljuskama luka i ukrašavanje travkama, listovima i cvjetićima. Zaključili su kako jaja obojana prirodnim bojama mogu slobodno jesti bez bojazni za svoje zdravlje.

Ugodno druženje s roditeljima ćemo ponoviti nekom drugom prigodom i kada ćemo provoditi nove zanimljive aktivnosti.

(Ksenija Lekić)

Srijeda, 13 Srpanj 2016 11:37

Popis prvih razreda

Popis prvih razreda možete preuzeti ovdje

Četvrtak, 10 Ožujak 2016 19:26

Posjet Caritasu

8.ožujka su učenici 1.c i 1.d razrednog odjela posjetili župni Caritas župe sv. Luke u Novskoj.Dočekao nas je kapelan Žarko  i na način prihvatljiv djeci objasnio što je Caritas i tko ga je utemeljio.Učenike je darovao slatkišima  a mi smo mu zaželjeli sreću u novoj župi.Učenici su povodom nadolazećeg blagdana Uskrsa prikupili hranu koju smo danas i donijeli.Nadamo se da će ta hrana nekom uljepšati blagdan Uskrsa i opet ćemo prikupljati  pomoć nekom drugom
prilikom.

Petak, 26 Veljača 2016 14:30

Bliži se Uskrs

Hodnik ispred učionica prvih i drugih razreda u našem tzv.podrumu u mjesecu veljači krasile su mačke povezane srcima.Izradili su ih učenici 1.c i 1.d razreda. Veljača je gotova i već smo u Korizmi pa naše misli već putuju ka Uskrsu.To smo i pokazali našim veselim zekanima i prozračnim pisanicama 2.c i 2.d razreda.Uživali smo radeći ih i sad nam je hodnik opet šaren!

Četvrtak, 25 Veljača 2016 06:27

Dan ružičastih majica u 1.a

Učenici 1.a su sudjelovali u obilježavanju Dana ružičastih majica tako što su se odijenuli u ružičasto i izradili ružičaste ogrlice s  porukama nenasilja.

U učionicu 1.a je već stigao i Zekoslav Mrkvica koji s učenicima željno iščekuje Uskrs i bojanje pisanica.

Ponedjeljak, 25 Siječanj 2016 14:42

Zimska čarolija u 1.b

Na vratima učionice, raširenih ruku,

snjegović Mrzli tople zagrljaje dijeli

te učenike i učiteljicu 1. b veseli.

Njegovi mali prijatelji iznad glava im lete

da ih na zimsku čaroliju sjete.

A pahuljice na prozorima, struja zraka nosi

kao da žele biti na vrhu nečijeg nosića ili u lepršavoj kosi.

Utorak, 05 Siječanj 2016 13:58

Zima u 1.a

Učenici 1.a zajedno s učiteljicom su ukrasili učionicu u zimsko ruho, a roditeljima su napravili božićne pop-up čestitke!

Srijeda, 09 Prosinac 2015 07:24

Božićna radionica u 1.b

U ponedjeljak, 7.12.2015., učiteljica Ivana je organizirala božićnu radionicu u kojoj su sudjelovali učenici 1. B razreda i njihovi roditelji.

U ugodnom ozračju ispunjenom pričom, smijehom i pjesmom napravili su lijepe anđele koje su ponijeli svojim kućama.

Srijeda, 18 Studeni 2015 19:15

1.b za Vukovar

Srijeda, 21 Listopad 2015 19:06

Jesen u 1.a

Učenici 1.A su uredili jesenski kutić u svojoj učionici . Rado su donosili jesenske plodove i otpalo lišće. Kroz igru su upoznali osnovne značajke jeseni.

raspored zvona