Prvi razredi

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata.

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata. Upoznali svjetsku slavu prvog školskog sata. Ispleli im učitelji najtoplija gnijezda. Te su klupe trampolini na putu do zvijezda. Među njima sada trepću glumci i mornari, prodavači, učitelji, sestre i urari. Među njima sada rastu pisci i poete… Svi nek čuju: Nema toga što ne može dijete! Natali Šarić


Ponedjeljak, 19 Listopad 2015 14:42

Dan kruha u 1.b

Napisao/la vanesa
Ocijeni sadržaj
(2 glasova)

Obilježavanje Dana kruha započeli smo plesom i pjesmom „Mlinar Mišo“.

Slijedio je razgovor o pripremanju kruha u kojem su učenici otkrili kako neke mame i bake često kod kuće peku kruh, a oni su im tada vrijedni pomagači. Također su istaknuli kako mi je najdraži trenutak kada miris pečenog kruga ispuni njihov dom.

Nakon što su nacrtali svoj najdraži pekarski proizvod i poslušali pjesmu „Pred pekarnicom“, naše učiteljice Jasne Popović-Poje, pretvorili su se u pekare i pekarice te su osmislili i od plastelina oblikovali pekarske proizvode koji bi u budućnosti djeci bili najpoželjniji.

Pročitano 1194 puta
Više u ovoj kategoriji: « Novska je moj grad Jesen u 1.a »

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1