Prvi razredi

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata.

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata. Upoznali svjetsku slavu prvog školskog sata. Ispleli im učitelji najtoplija gnijezda. Te su klupe trampolini na putu do zvijezda. Među njima sada trepću glumci i mornari, prodavači, učitelji, sestre i urari. Među njima sada rastu pisci i poete… Svi nek čuju: Nema toga što ne može dijete! Natali Šarić

Petak, 16 Listopad 2015 14:34

Dani kruha u 1.c i 1.d

(1 Glasaj)

Učenici 1.c i1.d odjela obilježili su dane kruha sa svojim učiteljicama .Pridružio im se i tata jedne učenice 1.d odjela,inače piza majstor .Pokazao im je kako se mijesi kruh i piza i napravio je pizu.Nju smo ispekli u školskoj kuhinji i u slast pojeli.Nakon toga su učenici sami mijesili i oblikovali tijesto.Učenici 1.c odjela su zamijesili i ispekli male pize-pizete.Bilo je zabavno i poučno!

Više u ovoj kategoriji: « Šarijada Novska je moj grad »

raspored2017