Prvi razredi

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata.

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata. Upoznali svjetsku slavu prvog školskog sata. Ispleli im učitelji najtoplija gnijezda. Te su klupe trampolini na putu do zvijezda. Među njima sada trepću glumci i mornari, prodavači, učitelji, sestre i urari. Među njima sada rastu pisci i poete… Svi nek čuju: Nema toga što ne može dijete! Natali Šarić

Utorak, 02 Lipanj 2015 12:38

Igrajmo se

Učenici 1.b razrednog odjela, sa svojom učiteljicom Ljubicom i učiteljicom iz produženog boravka Ružicom, su 29.5. 2015. svoju učionicu pretvorili u malo kazalište. Scenskim igrama, pjesmama i prvim plesnim koracima učenici su razveselili svoje roditelje, bake, djedove...Kroz igru su pokazali djelić onog što su naučili tijekom školske godine. Na kraju priredbe roditelji su se pridružili djeci i zajedno zaplesali.

Više u ovoj kategoriji: « Pomoć Caritasu Prvašići u prometu »

raspored2017