Prvi razredi

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata.

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata. Upoznali svjetsku slavu prvog školskog sata. Ispleli im učitelji najtoplija gnijezda. Te su klupe trampolini na putu do zvijezda. Među njima sada trepću glumci i mornari, prodavači, učitelji, sestre i urari. Među njima sada rastu pisci i poete… Svi nek čuju: Nema toga što ne može dijete! Natali Šarić


Utorak, 09 Prosinac 2014 20:47

Posjet Caritasu

Napisao/la vanesa
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Učenici 1. a i 4. b sa svojim učiteljicama Sanjom i Nedom i ove godine su posjetili župni caritas župe svetoga Luke i svojim dobrim srcem poklonili hranu koju su tijekom ovih dana prikupljali u svojim razrednim odjelima.

Ovim putem želimo se zahvaliti svim roditeljima koji su podržali našu akciju pomaganja bližnjima.
Pročitano 1565 puta
Više u ovoj kategoriji: « Kišobrani 1.a Pozdrav proljeću »

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1