Prvi razredi

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata.

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata. Upoznali svjetsku slavu prvog školskog sata. Ispleli im učitelji najtoplija gnijezda. Te su klupe trampolini na putu do zvijezda. Među njima sada trepću glumci i mornari, prodavači, učitelji, sestre i urari. Među njima sada rastu pisci i poete… Svi nek čuju: Nema toga što ne može dijete! Natali Šarić

Petak, 31 Listopad 2014 11:37

Prvašići u knjižnici

Učiteljice Mara Šulekić, Ljubica Puškaš, Sanja Hrvojić i učenici     1.c, 1.a i 1.b razreda posjetili su školsku knjižnicu.

Knjižničarka Sanja Lozer upoznala ih je s knjižnicom, naučila ih koja je razlika između knjižare i knjižnice te im pokazala kako se posuđuju i vraćaju knjige.

Uz veselo druženje prvašići su pogledali animirani film i nacrtali svoje dojmove o knjižničarki i školskoj knjižnici.

Više u ovoj kategoriji: « Sigurno u prometu 1.a u prometu »

raspored2017