Prvi razredi

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata.

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata. Upoznali svjetsku slavu prvog školskog sata. Ispleli im učitelji najtoplija gnijezda. Te su klupe trampolini na putu do zvijezda. Među njima sada trepću glumci i mornari, prodavači, učitelji, sestre i urari. Među njima sada rastu pisci i poete… Svi nek čuju: Nema toga što ne može dijete! Natali Šarić


Petak, 21 Ožujak 2014 13:41

Pozdrav proljeću

Napisao/la vanesa
Ocijeni sadržaj
(4 glasova)

Učenici 1.a i 1.b razreda sa svojim učiteljicama Jasnom Popović,Snježanom Kasumović,Elizabetom Zrinski i Antonijom Katavić, pozdravili su dolazak proljeća šetnjom do obližnje šume.

 

Osim što su ga pozdravili pjesmom i različitim igrama ,ponovili su svoje znanje iz prirode i društva i uočili mnogo promjena u prirodi: posvuda su virili vjesnici proljeća-prve proljetnice, a drveće i trava su počeli zelenjeti. Sunca je sve više, to su osjetili i sami jer je vrijeme bilo sunčano,gotovo vruće.

Nakon istraživačkih, ali i sportskih sati provedenih u prirodi, prvašići su u svoje učionice ušli pomalo umorni,ali veseli i nasmijani.

 

Pročitano 1427 puta
Više u ovoj kategoriji: « Dječji kutak Kazališna večer »

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

PRIJEVOZ 1