Prvi razredi

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata.

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata. Upoznali svjetsku slavu prvog školskog sata. Ispleli im učitelji najtoplija gnijezda. Te su klupe trampolini na putu do zvijezda. Među njima sada trepću glumci i mornari, prodavači, učitelji, sestre i urari. Među njima sada rastu pisci i poete… Svi nek čuju: Nema toga što ne može dijete! Natali Šarić

Subota, 19 Listopad 2013 06:09

Ljubav djeci prije svega

Štafetnim igrama već  se tradicionalno u B smjeni obilježava Dječji tjedan. Ove godine priključili su im se i  učenici 1.a i b te 2.a.

Skakalo se u vreći, nosile su  se lopte, potezalo se  uže…  Glasno se navijalo i pljeskalo pobjednicima koji su na kraju dobili medalje.
Šarijadom su učenici prvih razreda završili Dječji tjedan.  Kredama u boji crtali su svoje poruke i tako ukrasili školsko igralište.

Više u ovoj kategoriji: « Doček prvaša Dječji kutak »

raspored2017