Prvi razredi

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata.

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata. Upoznali svjetsku slavu prvog školskog sata. Ispleli im učitelji najtoplija gnijezda. Te su klupe trampolini na putu do zvijezda. Među njima sada trepću glumci i mornari, prodavači, učitelji, sestre i urari. Među njima sada rastu pisci i poete… Svi nek čuju: Nema toga što ne može dijete! Natali Šarić


Četvrtak, 26 Rujan 2019 21:23

Snalazimo se u prometu

Napisao/la Matea Marenic
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

 

U srijedu, 25. listopada 2019., održano je već tradicionalno druženje prvašića i policije. U 10:15h  učenici 1. a i 1. b razreda, a u 14:00h učenici 1. c razreda, bili su u edukativnoj šetnji našim gradom u pratnji dviju policajki. Na terenu su učili o sigurnosti u prometu, znakovima, semaforu, biciklističkoj stazi... Bilo je zanimljivo i poučno! Učenici su na poklon dobili kišne kabanice. 

 

Povezana slika

Pročitano 129 puta
Više u ovoj kategoriji: « Voćni sladoledi

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1