Prvi razredi

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata.

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata. Upoznali svjetsku slavu prvog školskog sata. Ispleli im učitelji najtoplija gnijezda. Te su klupe trampolini na putu do zvijezda. Među njima sada trepću glumci i mornari, prodavači, učitelji, sestre i urari. Među njima sada rastu pisci i poete… Svi nek čuju: Nema toga što ne može dijete! Natali Šarić

Petak, 25 Siječanj 2019 14:18

Od starih pastela nove

Napisao/la sanja

Učenici 1. c uz pomoć učiteljice Ljubice uče reciklirati otpad i od otpada stvarati nove uporabne predmete. Ovaj su put reciklirali ostatke pastela i napravili nove pastele. Svaka figura napravljena je od više pastela u boji. Naravno da su prvašići isprobali svoje nove pastele. Nacrtali su pahuljicu (tehnika grataž).

Učenici 1. c oduševljeni su novim pastelama jer su veće, lakše ih je držati, veselije su, raznih su oblika i s više boja.

raspored

PRIJEVOZ 1