Prvi razredi

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata.

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata. Upoznali svjetsku slavu prvog školskog sata. Ispleli im učitelji najtoplija gnijezda. Te su klupe trampolini na putu do zvijezda. Među njima sada trepću glumci i mornari, prodavači, učitelji, sestre i urari. Među njima sada rastu pisci i poete… Svi nek čuju: Nema toga što ne može dijete! Natali Šarić

Srijeda, 16 Siječanj 2019 07:21

Učimo, igramo se i stvaramo

Napisao/la sanja
(1 Glasaj)
Kroz igru se najbolje uči. Ono što sami napravimo najbolje zapamtimo. Učenici 1.c ponovili su zbrajanje i oduzimanje do 5 igrajući igre koje je osmislila njihova učiteljica Ljubica (Matematičke žabice, Matematički složenac i Čepotablet).
Na satu Likovne kulture crtali su kape i šalove, ali i izradili vunene loptice (cofleke). Osmislili su i alat za izradu vunenih loptica.

raspored

Prijevoz novi 1