Prvi razredi

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata.

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata. Upoznali svjetsku slavu prvog školskog sata. Ispleli im učitelji najtoplija gnijezda. Te su klupe trampolini na putu do zvijezda. Među njima sada trepću glumci i mornari, prodavači, učitelji, sestre i urari. Među njima sada rastu pisci i poete… Svi nek čuju: Nema toga što ne može dijete! Natali Šarić

Petak, 14 Prosinac 2018 14:17

Promocija dječjeg kalendara za 2019. godinu

Napisao/la sanja

Učenici 1. c, uz pomoć svoje učiteljice Ljubice Puškaš, 13. 12. 2018. hol Osnovne škole Novska pretvorili su u malu dvoranu za promociju svog edukativnog kalendara. Izmjenjivali su se stihovi o mjesecima u godini, plesalo se i pjevalo. Na kraju promocije svojim roditeljima darovali su tiskane kalendare u kojima se nalaze fotografije radova s njihovih radionica. Nagrađeni su velikim pljeskom koji im je poticaj za dalje.

Fotografije: Sanja Lozer

raspored