Prvi razredi

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata.

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata. Upoznali svjetsku slavu prvog školskog sata. Ispleli im učitelji najtoplija gnijezda. Te su klupe trampolini na putu do zvijezda. Među njima sada trepću glumci i mornari, prodavači, učitelji, sestre i urari. Među njima sada rastu pisci i poete… Svi nek čuju: Nema toga što ne može dijete! Natali Šarić

Četvrtak, 25 Listopad 2018 09:09

Podjela paketića - Danas jedemo ribu

Napisao/la sanja

Ministarstvo poljoprivrede RH provodi promotivnu kampanju u obrazovnim ustanovama na nacionalnoj razini radi podizanja svijesti o održivom ribarstvu i akvakulturi u Hrvatskoj.

U okviru promotivne kampanje Ministarstva poljoprivrede u obrazovnim ustanovama, učenici prvih razreda dobili su prigodan paketić.

Paketić sadrži prerađene proizvode ribarstva i slikovnicu u kojoj je na djeci pristupačan način ispričana priča o važnosti i potrebi konzumacije ribe i ribljih proizvoda.

Kampanja nastoji potaknuti konzumaciju ribe i ribljih proizvoda u prehrani školske djece kao dio dječjih zdravih obroka.

Osim što će kod kuće kušati riblje specijalitete, naši prvašići će sa svojom učiteljicama i učiteljem prelistati, a oni koji znaju čitati i pročitati, zanimljivu slikovnicu.

raspored2017