Prvi razredi

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata.

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata. Upoznali svjetsku slavu prvog školskog sata. Ispleli im učitelji najtoplija gnijezda. Te su klupe trampolini na putu do zvijezda. Među njima sada trepću glumci i mornari, prodavači, učitelji, sestre i urari. Među njima sada rastu pisci i poete… Svi nek čuju: Nema toga što ne može dijete! Natali Šarić

Petak, 21 Rujan 2018 12:21

Čarolija u srcu

Napisao/la sanja

Rujan je mjesec podizanja svijesti o malignim bolestima dječje dobi. Učenice 7. a Barbara Žunić i Miriam Bjelanović čitale su učenicima 1. c slikovnicu Marijane Janjić „Šapica dobrog srca.“ Veliki i mali čitači naučili su da se čarolija krije u srcu. Doria, učenica 1. c, o kojoj govori slikovnica podijelila je za uspomenu straničnike. Svi se raduju sljedećem susretu. Projekt Veliki i mali čitači osmislile su učiteljica Hrvatskoga jezika Andreja i učiteljica Ljubica.

Fotografije: Sanja Lozer

raspored2017