Prvi razredi

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata.

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata. Upoznali svjetsku slavu prvog školskog sata. Ispleli im učitelji najtoplija gnijezda. Te su klupe trampolini na putu do zvijezda. Među njima sada trepću glumci i mornari, prodavači, učitelji, sestre i urari. Među njima sada rastu pisci i poete… Svi nek čuju: Nema toga što ne može dijete! Natali Šarić


Utorak, 10 Listopad 2017 10:01

Poštujte naše znakove

Napisao/la sanja
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Danas je učenike 1.c razrednog odjela posjetila djelatnica PP Novska. Sunčica Leimpek održala im je predavanje o sigurnosti u prometu. Učenici su dobili kabanice koje će im omogućiti sigurnije kretanje u prometu.

Pročitano 915 puta
Više u ovoj kategoriji: « Likovna radionica u 1.A Majčin dan »

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1