Prvi razredi

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata.

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata. Upoznali svjetsku slavu prvog školskog sata. Ispleli im učitelji najtoplija gnijezda. Te su klupe trampolini na putu do zvijezda. Među njima sada trepću glumci i mornari, prodavači, učitelji, sestre i urari. Među njima sada rastu pisci i poete… Svi nek čuju: Nema toga što ne može dijete! Natali Šarić

Srijeda, 05 Travanj 2017 12:26

Likovna radionica u 1.A

(1 Glasaj)

U utorak, 04. travnja, održana je likovna radionica u čast buđenja prirode i nadolazećeg velikog blagdana. Učenicima 1. A u pomoć su priskočili mame, tate i jedna baka. Razmijenili su iskustva i ideje i pomogli nam u ukrašavanja jaja i izradi pilića od papira.

Učenici su upoznali suvremene tehnike i jednu tradicionalnu tehniku izrade pisanica. Sa zanimanjem su pratili proces bojanja jaja ljuskama luka i ukrašavanje travkama, listovima i cvjetićima. Zaključili su kako jaja obojana prirodnim bojama mogu slobodno jesti bez bojazni za svoje zdravlje.

Ugodno druženje s roditeljima ćemo ponoviti nekom drugom prigodom i kada ćemo provoditi nove zanimljive aktivnosti.

(Ksenija Lekić)

Više u ovoj kategoriji: « Popis prvih razreda