Prvi razredi

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata.

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata. Upoznali svjetsku slavu prvog školskog sata. Ispleli im učitelji najtoplija gnijezda. Te su klupe trampolini na putu do zvijezda. Među njima sada trepću glumci i mornari, prodavači, učitelji, sestre i urari. Među njima sada rastu pisci i poete… Svi nek čuju: Nema toga što ne može dijete! Natali Šarić

Petak, 26 Veljača 2016 14:30

Bliži se Uskrs

Hodnik ispred učionica prvih i drugih razreda u našem tzv.podrumu u mjesecu veljači krasile su mačke povezane srcima.Izradili su ih učenici 1.c i 1.d razreda. Veljača je gotova i već smo u Korizmi pa naše misli već putuju ka Uskrsu.To smo i pokazali našim veselim zekanima i prozračnim pisanicama 2.c i 2.d razreda.Uživali smo radeći ih i sad nam je hodnik opet šaren!

raspored2017