Drugi razredi

Stigao je smeđ i bujan mjesec rujan.

Sve je ispod plavog svoda puno ploda. Svijaju se teške grane neobrane. Vinograde sunce mori; grožđe zori. Spremaju se na put ptice lastavice. Raduje se škola bijela usred sela. Sa svih strana stižu đaci – veseljaci. A u školi čeka mladost rad i radost...

Subota, 16 Siječanj 2016 07:38

Lutkograd

Učenici 2.d, njihovi roditelji i učiteljica su 14. 1. 2016. godine održali radionicu igračaka. Igračke: lutke, namještaj za lutke, sove, mačke, pingvine...izrađivali su od prirodnih materijala. Svoje radove su izložili u holu škole. Prodajnu izložbu svojih radova imat će 23.1.2016. godine od 9 do 11 h u holu škole, prostoru ispred učionica razredne nastave. Za prikupljeni novac kupit će cd player i didaktički materijal za nastavu.Raduju se vašem dolasku.

raspored zvona