Drugi razredi

Stigao je smeđ i bujan mjesec rujan.

Sve je ispod plavog svoda puno ploda. Svijaju se teške grane neobrane. Vinograde sunce mori; grožđe zori. Spremaju se na put ptice lastavice. Raduje se škola bijela usred sela. Sa svih strana stižu đaci – veseljaci. A u školi čeka mladost rad i radost...

Petak, 23 Listopad 2015 15:55

Pustolovina pšeničnog zrna

(1 Glasaj)

Učenici 2.a i 2.b razreda zajedno sa svojim učiteljicama posjetili su Gradsku knjižnicu i čitaonicu „Ante Jagar“, u kojoj su gostovale spisateljica Milena Jukić Bandić i ilustratorica Ana Jakić Divković.

Spisateljica Milena Jukić Bandić prezentirala je učenicima svoju slikovnicu „Pustolovina pšeničnog zrna“. Ilustratorica je s učenicima imala likovnu radionicu na temu „Pustolovina pšeničnog zrna“ čitajući im priču. Učenici su crtali motiv iz priče i kasnije oslikali kolažom.

Više u ovoj kategoriji: « Dan jabuka u 2.c i 2.d 2.a Vukovaru »

raspored zvona