Drugi razredi

Stigao je smeđ i bujan mjesec rujan.

Sve je ispod plavog svoda puno ploda. Svijaju se teške grane neobrane. Vinograde sunce mori; grožđe zori. Spremaju se na put ptice lastavice. Raduje se škola bijela usred sela. Sa svih strana stižu đaci – veseljaci. A u školi čeka mladost rad i radost...

Četvrtak, 10 Rujan 2015 14:54

Nastava u prirodi

Učenici 2. d, sa svojom učiteljicom Ljubicom, su 8. 9. 2015. nastavu realizirali na Vlaić brdu. Promatrali su promjene u prirodi, radove u vrtu, voćnjaku, vinogradu...Istraživali su raznoliki biljni svijet.

U štafetnim igrama ( Berem, berem grožđe, Tikvići, Jabuko, jabučice, Vodena čarolija, Jesenska košarica) pokazali su: spretnost, snalažljivost, koordinaciju pokreta i brzinu.
U vinogradu su se zasladili grožđem. Vrijeme provedeno u prirodi brzo je prošlo.

Više u ovoj kategoriji: « Posjet Jasenovcu Jesenske zavrzlame »

raspored zvona