Drugi razredi

Stigao je smeđ i bujan mjesec rujan.

Sve je ispod plavog svoda puno ploda. Svijaju se teške grane neobrane. Vinograde sunce mori; grožđe zori. Spremaju se na put ptice lastavice. Raduje se škola bijela usred sela. Sa svih strana stižu đaci – veseljaci. A u školi čeka mladost rad i radost...


Ponedjeljak, 11 Veljača 2019 07:55

Briga o zdravlju

Napisao/la sanja
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Učenici 2. A razreda ponovili su nastavne sadržaje iz prirode i društva; osobna higijena, raznolika i redovita prehrana, tjelovježba, odmor, odlazak liječniku prema potrebi. Kroz igru i zabavu prezentirali su na koje načine brinu o svome zdravlju.

Pročitano 303 puta
Više u ovoj kategoriji: « Obiteljski sat Valentinovo u 2. a »

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1