Drugi razredi

Stigao je smeđ i bujan mjesec rujan.

Sve je ispod plavog svoda puno ploda. Svijaju se teške grane neobrane. Vinograde sunce mori; grožđe zori. Spremaju se na put ptice lastavice. Raduje se škola bijela usred sela. Sa svih strana stižu đaci – veseljaci. A u školi čeka mladost rad i radost...


Subota, 30 Travanj 2016 19:32

Lutke u nastavi

Napisao/la vanesa
Ocijeni sadržaj
(6 glasova)

Učenici 2. d prošle godine izrađivali su lutke od spužve. Ove godine su, uz pomoć roditelja i učiteljice, izrađivali krpene lutke. Njihova treća lutkarska kreacija su drvene lutke. Nalaze se u učionici, a odjevene su u odjeću koju su im darovali učenici. Svaka lutka ima svoje ime, ali i ulogu u nastavi. Usvajanje znanja ljepše je i zanimljivije uz pomoć lutaka.

Pročitano 1127 puta
Više u ovoj kategoriji: « Sedmi kontinent Majčin dan »

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1