Drugi razredi

Stigao je smeđ i bujan mjesec rujan.

Sve je ispod plavog svoda puno ploda. Svijaju se teške grane neobrane. Vinograde sunce mori; grožđe zori. Spremaju se na put ptice lastavice. Raduje se škola bijela usred sela. Sa svih strana stižu đaci – veseljaci. A u školi čeka mladost rad i radost...


Srijeda, 27 Travanj 2016 09:44

Sedmi kontinent

Napisao/la vanesa
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

U utorak, 26. 4. u našoj školi gostovala je udruga Djeca susreću umjetnost. Predstavljen je program ,,Sedmi kontinent". Učenici 1. i 2. razreda gledali su animirani film Ernest i Celestina. Nakon projekcije provedena je radionica optičkih igračaka. Učenici su uživali u izradi svojih prvih filmova.

Pročitano 1173 puta
Više u ovoj kategoriji: « Posjet Jasenovcu Lutke u nastavi »

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1